W internecie można znaleźć bez najmniejszego problemu kilka jeśli nie kilkanaście porównywarek kredytów. Teoretycznie nie ma łatwiejszego poszukiwania kredytu dla nas. Definiujemy kwotę, okres kredytowania i ukazuje nam setki kredytów. Poza tym, możemy sobie daną ofertę zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się łatwe ale jest jedno ale.

Często przy składaniu wniosku dostajemy informację, że nie pozyskamy kredytu dlatego że nie spełniamy warunków kredytodawcy.

Pożyczka internetowa na raty bez weryfikacji, warto zastanowić się na tą opcją.

Na nieszczęście porównywarka finansowa wyłącznie porównuje oferty, naprowadza który kredyt jest najtańszy, ujawnia zatuszowane elementy propozycji kredytowej, jakich w reklamie danego banku nie można znaleźć, jakkolwiek porównywarka kredytowa nie precyzuje, iż w danym banku kredyt bez wątpienia uzyskamy.

Każdy bank ma swoją własną taktykę, w jednym nasza zdolność finansowa będzie odpowiednia do pozyskania kredytu, w innym natomiast nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zminimalizować prawdopodobieństwo odrzucenia wniosku?
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, z reguły w większych porównywarkach kredytowych jest możność skorzystania z pomocy doradcy kredytowego zupełnie darmowo.
Porównywarki kredytowe są bardzo praktyczne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, należy jednak pamiętać, że to bank rozstrzyga czy udostępni danej osobie kredytu.